Вчора, 19 серпня, ввечері патрульні отримали виклик — "розбій", що стався поблизу входу на пляж Басів Кут.

Заявник повідомив, що на вулиці Басівкутській біля входу на пляж троє невідомих нанесли тілесні ушкодження та розпилили газовий балончик в очі його 20-річному товаришу і при цьому ще й заволоділи його велосипедом. Також патрульні отримали орієнтування, що ймовірні нападники відправились у напрямку вулиці Малорівненської. Під час обстеження прилеглої території охоронці порядку відшукали всіх учасників події, велосипед також був при них.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу та працівників ювенальної превенції, оскільки затримані особи були неповнолітніми — двоє з них 17-літні й один 16-річний. Поліцейським вони розповіли, що стали свідками того, як чоловік, в якого вони відібрали велосипед, на їх думку, ховав під деревами заборонені речовини. В них виник конфлікт на цьому ґрунті, який і завершився тим, що вони відібрали в нього велосипед і залишили місце події.

Патрульні обслідували території й справді виявили поліетиленовий пакет, про який повідомили хлопці, однак він виявився порожнім. Всіх учасників події доставили в міський відділ поліції. Відкрито провадження за ст. 187 ч. 2 ККУ (Розбій).