Джерело: Меморіальний центр Голокосту Бабин Яр
Меморіальний центр Голокосту Бабин Яр спільно з Національним історико-меморіальним заповідником Бабин Яр "озвучать" територію заповідника.

Про це повідомляють на сайті Меморіального центру.

В основі аудіоінсталяції – багатоканальна система, яка за допомогою різних звукових сцен дозволить відвідувачам заповідника відчути, через які трагічні події пройшов Київ у минулому. У такий спосіб планують розповісти про трагічні події часів окупації Києва у 1941 році.

Частина аудіоінсталяції буде розташована Дорогою Скорботи (від вулиці Юрія Іллєнка до пам’ятника "Менора") та на площі біля пам’ятника "Менора".

"Аудіоінсталяція дозволить композиторам та музичним кураторам створювати багатоголосні композиції. Використання великої кількості незалежних джерел звуку створює такий аудіоефект, коли самі джерела звуку тануть у відчутті слухача. Замість них з’являються об'єкти у просторі, це дозволяє створювати більш глибокі образи та посилювати емоційне враження. Для слухача це проєкт не про прослуховування музики, а про глибоке емоційне занурення у звуковий простір", – розповів звукорежисер, автор ідеї та концепції аудіоінсталяції Максим Демиденко.

Інсталяцію планують відкрити 29 вересня, у день пам’яті жертв Бабиного Яру.

Читайте також: Як виглядають найкрасивіші українські книжки: результати конкурсу від "Книжкового Арсеналу"