Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Квартири дешевшають

Квартири дешевшають

Гривня знецінюється. Іпотеку не видають. Житлове питання може вирішити той, у кого заощадження в доларах. Чи купують нині нерухомість у Рівному? Скільки коштують квадратні метри? Про це - у сюжеті з циклу про ситуацію на ринку нерухомості.

У Рівному на ринку нерухомості — сезон затишшя. Відтак і в міському бюро технічної інвентаризації зникли черги. Уже три місяці бажаючих зареєструвати право власності на основі договору купівлі-продажу нерухомості — одиниці. У цей час торік власників придбаного житла було вдесятеро більше.

Житло не купують, бо не видають кредитів. Керівники філій комерційних банків у Рівному відмовляються від коментарів. Кажуть: "На житло грошей не позичаємо". Це підтверджують і в управлінні Національного банку України в Рівненській області.

Щойно банки припинили видачу іпотеки, ціни на житло у доларах знизилися на 30-35 відсотків. І тепер на ринку нерухомості правила встановлює той, хто купує, а не той, хто продає.

За останні п’ять років квартири подорожчали вчетверо. Сьогодні ціни такі, як у грудні минулого року. Щоправда, рекорд квадратний метр житла встановив у червні. Тоді він коштував тисячу шістсот доларів. Щось передбачити наперед на ринку нерухомості сьогодні неможливо. Експерти впевнені: будуть кредити — буде і попит. А для рівнян, які мають заощадження в доларах, нині вигідний період, щоб придбати квартиру. Із такою валютою із продавцями житла можна добряче сторгуватися.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: