Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Спілкуючись із працівниками медичних закладів Рівного, Максим Степанов наголосив на тому, що зараз Уряд звертає особливу увагу на розвиток медицини, матеріально-технічне оснащення лікарень, реформування "екстренки", створення належних умов праці та підвищення заробітної плати для усіх працівників галузі.

"Прийнято рішення з 1 липня збільшити фінансування екстреної допомоги на 40%. Уже в наступному році планується підняти зарплату водіїв "швидкої" до 10-12 тисяч гривень. З 1 вересня буде підвищена заробітна плата всіх медпрацівників. Медики повинні отримувати достойну оплату праці, то і якість надання послуг буде висока. І в державних, і в приватних закладах повинні бути рівні умови оплати праці медичних працівників", - наголосив Максим Степанов.

До слова, міністр зазначив, що заробітна плата середнього медичного персоналу, тобто медсестер, фельдшерів, повинна бути не 5,5-6 тисяч гривень, а близько 15-16 тисяч, лікарів - 20-22 тисяч гривень і диспетчерів - на рівні 12-13 тисяч.

Окрім цього, пресслужба Рівне нської обласної державної адміністрації повідомляє, що під час пресбрифінгу високопосадовець поділився враженнями про роботу відвіданих ним медичних закладів у Рівному та відповів на питання щодо проблематики та розвитку медичної галузі.

Читайте також: Близько 400 карет швидкої допомоги планують закупити у цьому році - Степанов

"Ми бачимо чітку злагоджену роботу лікарів у медичних закладах Рівного. Це відмітив і міністр. Разом з тим, є питання, що потребують вирішення. Перш за все, це підвищення заробітної плати, що турбує всіх медиків. Важливо, що велика увага зараз приділяється екстреній медичній допомозі. Наша "екстренка" має кращі показники, ніж в середньому по Україні, зокрема, це реагування на виклики та вчасний доїзд до пацієнтів. Ми чітко розуміємо, що є ще над чим працювати. Наразі очікуємо поповнення парку автомобілів "швидкої», оскільки Максим Степанов зазначив, що буде закуплено 4 тисячі машин для областей України", - сказав голова облдержадміністрації Віталій Коваль.

Зокрема, цього ж дня очільник МОЗ ознайомиться з роботою Рівне нського обласного госпіталю ветеранів війни, що у селищі Клевань Рівне нського району, та з наданням медичної допомоги учасникам АТО/ООС і ветеранам, які постраждали внаслідок бойових дій на сході України, в єдиному в Україні Республіканському центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравм, що діє на базі закладу.

Нагадаємо, сьогодні, 1 серпня, Максим Степанов уперше відвідав Рівне нщину, де ознайомився з роботою обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, єдиної диспетчерської служби, а також детально вивчив стан справ у центральній міській лікарні Рівного.

Читайте також: Сьогодні на Рівне нщину із робочим візитом завітав Максим Степанов