Більше 60% опитаних українців вважають, що економічне становище в Україні погіршилось за останні півроку, чверть вважають, що воно не змінилось, лише 8% помітили покращення.

Про це свідчать результати опитування, яке провела соціологічна група "Рейтинг" 15-20 линя 2020 року.

"Водночас настрої щодо майбутнього є більш оптимістичними: 17% вважають, що у найближчі 6 місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 35% вважають, що вона не зміниться, і 40% - очікують погіршення.

Але у довгій динаміці відсоток тих, хто очікує покращення - падає, поряд з цим дещо зменшується і відчуття емоції надії (26%) серед населення, а розчарування залишається емоцією, яку відчувають найбільше", - йдеться у повідомленні.

Загалом серед причин можливої економічної кризи більшість опитаних бачить у некомпетентності влади, чверть вважає, що економічний занепад настане через коронавірус.

При цьому, 19% опитаних вважають, що в цілому справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 68% - протилежної думки.

Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.  

Читайте також:Україна та Італія знімають усі обмеження на перельоти між країнами. Чи добра це новина?