Джерело: Віталій Коваль
Робота північної об’їзної міста Рівного триває. Більше сотні працівників та 50 одиниць техніки готують 6-ти кілометрову ділянку до вкладання асфальту, зводять естакаду через яр. Наступний етап – будівництво ділянки в 4 км.

Про будівництво дороги інформує голова Рівне нської обласної державної адміністрації Віталій Коваль на своїй сторінці у Facebook. 

"Північна об’їзна дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують державними дорогами. Це розвантажить міські вулиці. А головне – збереже дорожнє покриття від руйнування. І це важливо. Адже у рамках реалізації Національної програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" в області плануємо відремонтувати 100 км державних доріг та 73 км місцевих", - зазначає Віталій Коваль.

Щоб їх зберегти, на трасах працюють габаритно-вагові комплекси. Один з таких – на національній дорозі "Городище-Рівне -Старокостянтинів" поблизу Любомирки у Рівне нському районі. Місце вибране не випадково. Адже тут велика інтенсивність руху вантажівок, які їдуть з місцевих кар’єрів.

Голова Рівне нської облдержадміністрації додає, що також вдалося запустити цілодобову роботу ГВК. І вже за два тижні роботи мають такі результати – виявлені 27 перевантажених фур, виписані штрафи на 3 тисячі євро. Зокрема, ще два аналогічні комплекси працюють на інших дорогах.

Читайте також: Рівнянка здобула бронзу у найбільшому турнірі України з конкуру