Послугами обласної служби зайнятості у січні-червні 2020 року скористались 663 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 609 осіб.

Про це повідомляють у Рівне нській обласній державній адміністрації.

Всього за півроку працевлаштовано 129 осіб, проходили професійне навчання 43 особи, профорієнтаційні послуги отримували 452 колишні воїни.

Читайте також: "Бурштинові" ділянки продовжать продавати на торгах

Крім того, з початку року послуги служби зайнятості отримували 74 особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО (ООС). 41 мали статус безробітного, з них 34 особи отримували допомогу. За сприяння служби зайнятості 13 переселенців були працевлаштовані та п’ятеро  проходили професійне навчання.

"В умовах адаптивного карантину Рівне нська обласна служба зайнятості продовжує працювати в дистанційному режимі, використовуючи засоби електронного зв’язку, через скриньки для кореспонденції, розміщені біля входу в приміщення центрів зайнятості", - повідомила заступник директора Рівне нського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок.

Станом на 1 липня 2020 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 400 безробітних з числа учасників АТО (ООС) та 22 особи, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО (ООС).

Читайте також: На Рівне нщині адаптують музеї для людей з інвалідністю