Кабінет міністрів України планує затвердити законопроєкт про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за неправдиве повідомлення про "замінування".

Про це повідомлено на Урядовому порталі.

У порядку денному засідання на 15 липня уряд планує затвердити законопроєкт про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за неправдиве повідомлення про "замінування".

Крім того, урядовці планують затвердити проєкт закону “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення? щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби та законопроєкт про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Також Кабінет міністрів України має намір розглянуть проєкти урядових постанов щодо внесення змін до переліку об’єктів державної власності, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави; про питання надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги з часткового безробіття на період карантину; щодо виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби СОVID-19.