У найвіддаленішому селі Озерці на Володимиреччині з "нуля" зводять навчальний заклад. Він включений у Національну програму Велике будівництво Президента України Володимира Зеленського.

Про зведення нової школи написав на власній сторінці у Facebook голова Рівне нської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

"Стару аварійну школу знесли. Вона була побудована ще у 1939 році. Стіни закладу витримали війну, але не перенесли випробовування часом. Тому й виникла потреба у будівництві нового закладу", - йдеться у дописі.

До слова, сучасна школа має три поверхи. Її накрили покрівлею, провели комунікації, встановили енергозберігаючі вікна та двері, а також пофарбували фасад.

Зокрема, будівельники подбали про автоматизовану котельню, а також про доступність закладу – головний вхід обладнали пандусом. Завершили вже і внутрішні роботи.

"На власні очі переконався, що заклад готовий на 95%. Тут навчатимуться 210 учнів та 30 дошкільників. Діти не лише з села Озерці, а й найвіддаленіших хуторів. Для школярів облаштували 10 кабінетів, простору їдальню, медичний блок та бібліотеку з читальною залою. В Озерецькій школі створили атмосферу комфорту та затишку. А головне – безпечне освітнє середовище для дітей", - зазначив Віталій Коваль.

Читайте також: У Рівне нському зоопарку "поповнення" (ФОТО)