Роботу 5-ти голів фермерських господарств області відзначили у Рівненській ОДА.

Нагороду аграрії отримали за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства області та з нагоди професійного свята – Дня фермера.

Заступник голови Рівне нської ОДА Ігор Тимошенко нагородив Почесними грамотами Рівне нської ОДА:

  • Валентину Васільєву – голову фермерського господарства «Агросім’я» Здолбунівського району.
  • Олександра Калюжного - голову фермерського господарства «Родина – 2007» Острозького району.
  • Богдана Музику - голову фермерського господарства «Серпанок» Дубенського району. 

Також цінні подарунки від Рівне нської ОДА отримали:

Василь Мовчаниця - голова фермерського господарства «Покоси», Рівне нський район.
Олександр Романчук - голова фермерського господарства «Влада», Млинівський район.
«Ми дуже цінуємо роботу кожного з вас. Ця невелика кількість нагород, не відображає роль фермерів у агропромисловому комплексі області. Ви забезпечуєте потреби жителів нашого краю. Фермерські господарства є основними учасниками ярмаркових заходів в області, а також постачальниками картоплі та овочів в бюджетні установи. Ми намагаємося бути вашими партнерами і готові завжди допомогти та підтримати. Адже ваш успіх – це наш спільний успіх. Кожне ваше звернення цінне і ми, по максимуму, намагаємося вирішити всі ваші проблеми», - звернувся до присутніх Ігор Тимошенко.

 

За словами директорки департаменту агропромислового розвитку Надії Переходько, фермерські господарства області спеціалізуються на виробництві зернових та зернобобових, овочів, картоплі. У минулому році виробничу діяльність здійснювало 368 фермерських господарства, які мають в користуванні понад 33 тисячі гектарів сільськогосподарських угідь. В середньому на 1 фермерське господарство припадає 92 гектари.

 

«Дякуємо за ще одну можливість зустрітися нам разом. А також за те, що разом ми можемо обговорити наші успіхи та проблеми та знайти вихід із складних ситуацій», - підсумував голова асоціації фермерів та приватних землевласників у Рівне нській області Андрій Кузьмич.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про день фермера». За яким, своє професійне свято аграрії відзначатимуть щороку 19 червня. Саме цього дня у 2003 році був прийнятий Закон України «Про фермерське господарство».

Читайте також:Українці найбільше витрачаються на їжу і комуналку