На Рівненщині за останній тиждень суттєво зросла кількість випадків Covid-19. Щодня фіксується від 73 до 120 нових інфікувань. Всього за час пандемії зафіксовано 2982 випадків. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 58 летальних. Ситуація погіршується. Тому керівники області та міста закликали громадян дотримуватися карантинних обмежень.

«На жаль, мешканці Рівне нщини занадто рано сприйняли для себе часткове послаблення карантину як фактичне його завершення. Не дотримуються елементарних норм, про які ми постійно говоримо. А саме - соціальна дистанція, носіння масок, дезінфекція, особливо, у транспорті. На жаль, ці прості правила порушуються дуже часто і практично усіма», - відзначив голова Віталій Коваль.

Він нагадав, що відсьогодні діє Постанова Уряду із переліком нових карантинних заходів.

Таким чином, на період дії карантину забороняється:
- перебування в громадських закладах і транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот;
- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
- проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі та дистанція між учасниками не менше ніж 1,5 метра;
- робота закладів громадського харчування, виняток – літні майданчики;
- діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
- здійснення перевезень громадським транспортом, в яких кількість пасажирів – перевищує кількість сидінь.

Керівники області та міста вкотре закликали громадян не нехтувати правилами карантину і пам'ятати, що лікування – справа спеціалістів, медиків, а профілактика – справа кожного.