Урочисті відкриття адмінприміщень, де нестимуть службу поліцейські офіцери громад, відбулися впродовж чотирьох днів із 16 по 19 червня.

У заходах взяли участь керівництво відділів та відділень поліції, голови РДА та представники об’єднаних територіальних громад.

Службові приміщення оснащені усім необхідним для роботи, зокрема меблями та оргтехнікою.

Як зазначив очільник поліції Рівненщини Валерій Самчук, це ще один важливий крок до якіснішої комунікації та надання поліцейських послуг населенню, а також ефективній взаємодії із органами місцевого самоврядування у забезпеченні правопорядку на території обслуговування та безпеки громадян. Адже відтепер поліцейський забезпечений усім необхідним тож реагування буде оперативнішим, а якість надання поліцейських послуг — вищою.

Нагадаємо, на Рівненщині меморандум про співпрацю з поліцією підписали 27 об’єднаних територіальних громад. У 23 трьох із них уже працюють поліцейські офіцери громади. Поліцейський офіцер громади завжди знаходиться у населеному пункті. Крім того, він обслуговує території поруч із місцем дислокації. Також із керівництвом ОТГ вирішує ті питання, які стоять перед кожним жителем краю, і виконує поставлені перед поліцією завдання.

Читайте також: Поліцейські забезпечуватимуть правопорядок під час відзначення річниці Берестецької битви