Джерело: Рівненська облдержадміністрація
За словами керівництва Державної служби з надзвичайних ситуацій, цього літа Україну очікує один з найскладніших пожежонебезпечних періодів.

На сайті Рівненської обласної державної адміністрації повідомляють, що Рівненщина належить до областей із середнім класом небезпеки. Цьому сприяють часті дощі та зливи. Проте, температура влітку буде підвищуватися у всіх регіонах, зокрема на Рівненщині, а з нею зростатиме і пожежонебезпека.

За словами керівника ГУ ДСНС в Рівненській області Сергія Крука, Рівненщина посилила заходи з протидії пожежам та перебуває у постійній готовності до виконання завдань.

Напоготові: 131 одиниця насосної техніки та обладнання, серед якої - 3 пожежно-насосні станції, 3 рукавні автомобілі, 66 пожежних автоцистерн та 59 мотопомп. Також в області відкориговані плани реагування на пожежі в природних екосистемах, порядок взаємодії з держлісагенствами та іншими лісокористувачами на випадок спільних дій при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами у лісах, на торфовищах та сільгоспугіддях.

Також він повідомив, що для точного виявлення осередків займань на Рівненщині планують обстежувати території за допомогою квадракоптера.

Читайте також: Дитячі оздоровчі табори Рівненщини поки не відновлюють роботу