Через різке збільшення кількості інфікованих на COVID-19, в Україні проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання перейшло в онлайн-формат. Наразі сайти для проведення ЗНО не витримують навантаження.

Нагадаємо, замість проходження тестування в закладах освіти, цьогоріч учасники мають скласти його вдома в онлайн-форматі. Для цього потрібно зайти на сайт регіонального центру, через який здійснювалась реєстрація, завантажити тестовий зошит і бланк відповідей, виконати завдання та до 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Проте, об 11:00 годині, коли офіційно розпочинається тестування, багато учасників по всій Україні, рівняни в тому числі, не змогли завантажити сайти регіональних центрів. Про збій в роботі сайтів почали писати у коментарях на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти у Facebook.

Зі свого боку Український центр оцінювання якості освіти повідомив, що регіональні сайти наразі не витримують навантаження.

Значна кількість відвідувачів намагаються скористатися можливістю пройти пробне ЗНО з української мови і літератури вдома. Щойно кількість відвідувачів зменшиться – сайти відновлять свою роботу роботу. Якщо не вдається зайти в особисті кабінети учасників пробного ЗНО на сайтах РЦОЯО, зошит можна буде завантажити і скористатися сервісом визначення результатів на нашому сайті.

Читайте також: За пробне ЗНО повернуть кошти