Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Або плати у доларах, або геть на вулицю

Або плати у доларах, або геть на вулицю

Більшість орендодавців у Рівному вимагають розрахунку за помешкання в іноземній валюті. Нині, аби винайняти однокімнатну квартиру, вам доведеться викласти від двох сотень доларів. Це надто дорого - переконують експерти. Дивіться другий сюжет з циклу про ситуацію на ринку нерухомості. Про ціну на оренду житла дізнавався Ігор Шумик.

Долари чи гривні? Для тих, хто винаймає нині житло, найвигідніше домовитись платити у гривнях. Проте майже всі агентства нерухомості у Рівному пропонують помешкання з розрахунком в іноземній валюті. А з нинішнім курсом це у півтора раза дорожче переконують фахівці.

Тетяна два роки орендує житло у Рівному. Від 600 гривень ціна виросла до двох сотень доларів. Зі стрибком долара до захмарної позначки понад сім гривень розпочала пошуки нової оселі. Все марно.

Експерти пояснюють: непосильні кредити затягнули паски на усіх. Частенько люди не в змозі заплатити кредит і здають житло в оренду у доларах, аби погасити зобов’язання перед банком. Через фінансову кризу будівництво стоїть, кредити заморозили, та й оренду в гривнях знайти непросто. Тому вже з нового року експерти прогнозують здешевшення усіх видів нерухомості.

Тому всім фахівці радять перечекати цей важкий час та заощаджувати.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: