Стало відомо про те, що розробники з Facebook тестують нову функцію, яка дозволить користувачам фірмового месенджера компанії захистити чати від сторонніх очей. Мова йде про інструмент, після активації якого для доступу до Messenger буде вимагатися підтвердження особи по Face ID, Touch ID або за допомогою пін-коду.

Користувачі зможуть самостійно вибирати, коли саме слід блокувати додаток. Аутентифікація може запитуватися після кожного виходу з месенджера, а також через 1 хвилину, 15 хвилин або 1 годину після припинення взаємодії з додатком. На даний момент функція доступна невеликій кількості користувачів Messenger на пристроях, що працюють під управлінням iOS. Швидше за все, в подальшому можливість блокування стане великою групою людей, в тому числі і власникам Android-пристроїв.

«Ми хочемо дати людям більше можливостей і засобів захисту своїх особистих повідомлень, і недавно ми почали тестувати функцію, яка дозволяє розблокувати Messenger різними способами відповідно до обраних настройками. Це додатковий рівень конфіденційності, що допомагає захистити ваші повідомлення від сторонніх», – прокоментував дане питання представник Facebook.

Останнім часом розробники багатьох месенджерів починають використовувати різні функції, спрямовані на підвищення рівня конфіденційності даних користувача. Facebook раніше заявляла про намір додати підтримку наскрізного шифрування в Messenger, але коли ця функція може бути реалізована, поки невідомо.