Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
ТВК нарешті офіційно оприлюднила результати виборів

ТВК нарешті офіційно оприлюднила результати виборів

Рівненська територіальна виборча комісія нарешті офіційно оприлюднила ім’я нового міського голови Рівного. Ним став директор “Рівнеоблводоканалу” Володимир Хомко. Набравши понад 25 тисяч голосів, він удвічі випередив свого найближчого суперника Василя Червонія.

Володимир Хомко — новий міський голова Рівного. Сьогодні ТВК офіційно оприлюднила результати виборів. Далі - постанову комісії про оголошення володимира Хомка мером мають надрукувати у газеті “Сім днів”, а його — представити міській раді

Між тим, вибори відбулися чесно й оскарження не потребують, кажуть в обласному Комітеті виборців України. Його голова Олексій Горецький повідомив лише про одинокі порушення в ході голосування та підрахунку голосів, але вони на результати не вплинули.

У Рівненському тервиборчкомі пояснюють: не оголошували результати виборів раніше, тому що звіряли підрахунки кілька разів. Крім цього, у ТВК чекали грошей, які держава заборгувала на підготовку та проведення виборів. А це - понад півмільйона гривень. Втім, голова комісії Михайло Банацький повідомив, що гроші вже є на рахунку Рівненської обласної ради. І невдовзі перейдуть на рахунок ТВК.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: