фото ілюстративне
У світовий топ-1000 кращих вищих навчальних закладів потрапили шість українських університетів.

Університет імені Каразіна потрапив у топ-500 кращих вузів світу. Фахівці розмістили його на 477 місці. Порівняно з минулим рейтингом, Харківський вуз піднявся на 14 сходинок.

Другим українським вузом, який показав високий рейтинг, став Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який зайняв 601-650 місце. Такий розрив пояснюється тим, що після 200-го місця університети представлені групами по 50 закладів через невелику різницю в балах. Зауважимо - столичний вуз за рік змістився на 60 позицій.

Харківська політехніка - на колишньому рівні і займає 651-700 місця.

Ще два вузи - КПІ ім. Сікорського та Сумський державний університет, також не змінили своїх позицій і залишилися на 701-750 місцях.

Знизився рейтинг у Львівської політехніки. Якщо в минулому році творці рейтингу розмістили львівський вуз на 751-800 місцях. У новому рейтингу університет посів 800-1000 місця.

Кращим вузом світу вже дев'ять років поспіль називають Массачусетський технологічний інститут.

У топ-10 також увійшли Стенфорд, Гарвард, Каліфорнійський технологічний інститут, Оксфорд, Швейцарський технологічний університет, Кембридж і Імперський коледж Лондона, Чиказький університет і Університетський коледж Лондона.

Читайте також: Рівень соціального захисту сімей загиблих героїв Революції Гідності збільшиться