фото ілюстративне
Навряд чи щось може бути інтимніше: анальний секс - це акт, повний довіри і близькості. Якщо ви поставитеся до нього правильно, ви зможете відчути повну насолоду - як чоловік, так жінка. Що найбрудніше в анальному сексі? Упередження. Всі напевно чули страшні історії про анальний секс. Біль, моторошні відчуття і так далі. Що з цього правда? Тільки ті, хто практикував його, зможуть відповісти на це питання. Але чому люди займаються ним, якщо все так жахливо? Напевно, тому що анальний секс - це задоволення.

Все, що вам потрібно враховувати, перш ніж практикувати його вперше:

Як зробити анальний секс чистим?

Ні, в анальному сексі ,як такому немає нічого особливо брудного. Проте це правда, що можуть з'явитися інтимні запахи і навіть інші сюрпризи. У рідкісних випадках під час анального сексу люди відчувають позив до дефекації. В цьому випадку потрібно перервати гру і сходити в туалет. Не потрібно бентежитися, це природні речі. І не турбуйтеся: у звичайному випадку пряма кишка заповнюється фекаліями безпосередньо перед дефекацією. Тому, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно піти в туалет, не варто відкладати його відвідування. Це захистить вас від неприємних сюрпризів.

Підготовка до анального сексу

Ми відчуваємо себе найбільш комфортно після душу. А відчуття комфорту і чистоти надзвичайно важливо для анального сексу, особливо в перший раз. Тому приймайте душ перед сексом - можна удвох з партнером. Невелика порада: якщо ви хочете, щоб анальний секс став ще чистіше, ви можете очистити свій анус за допомогою спеціального анального душа або клізми. Але, будь ласка, робіть це тільки з їх допомогою. Той, хто намагається очистити зад самостійно або за допомогою звичайної насадки для душа, заподіює собі біль без необхідності.

Спочатку розмовляємо,потім…

Анальний секс - це щось надзвичайно інтимне. Партнери повинні довіряти один одному і не поспішати. В ідеалі потрібно відкрито розповісти про свої побажання, очікування і, перш за все, про межі дозволеного. Звичайно, це не тема для розмови за сніданком. Можна поєднати «роз'яснювальну роботу» з «брудною розмовою»: пошепки на вухо поділіться з партнером своїми бажаннями та ідеями.

Без презерватива НІ анальний секс!

Презервативи обов'язкові для анального сексу. Ризик настання вагітності вкрай низький. Однак під час анального контакту в кишечнику виникають мікротріщини, вони відкривають ворота для всіх інфекцій (наприклад, ВІЛ та інших венеричних захворювань). Також важливо знати: ніколи не переходьте до вагінального сексу відразу після анального. Інакше в піхву потраплять шкідливі бактерії і викличуть запалення.

Анальний секс з оргазмом: це можливо?

Чи можна випробувати пік насолоди від анальної стимуляції? Відповідь: і так, і ні. Ви не отримаєте класичний оргазм безпосередньо від анального сексу. Але в області ануса і у чоловіків в області простати надзвичайно багато нервових закінчень. Стимуляція цієї ерогенної зони - справжнє задоволення для багатьох людей. Крім того, у жінок може виникнути свого роду подвійний оргазм, якщо одночасно стимулювати піхву і задній прохід. Як це? Краще спробувати!

Іграшки і змащення

На відміну від піхви, задній прохід не зволожується сам по собі. Тому для "гладкого" і приємного анального сексу без болю необхідно використовувати мастило. І ще одна порада: не бійтеся пробувати анальні іграшки. Вони служать не тільки стимуляції, але і підготовці до анальних зносин, оскільки розраховані на попереднє м'яке розтягнення сфінктера.

Дихайте і розслабтеся

Анальний секс приємний тільки тоді, коли ми повністю розслаблені. Чим менше затиснуте наше тіло, тим приємніше. Багато описують це розслаблення і бажання віддатися процесу як дуже приємне передчуття. Але для нього потрібно повністю переключитися на те, що відбувається і довіритися своєму партнерові. Звичайно, таке розслаблення не працює після натискання кнопки. Воно виникає повільно. Наприклад, за допомогою масажу, прийняття ванни, іграшок і пальців, акуратно розтягують м'язи заднього проходу. Також надзвичайно важливо: не забувайте нормально дихати. При затримці дихання створюється напруга, а через нього з'являється біль.

Бажаємо вам випробувати незрівнянне задоволення!