На сайті Верховної Ради опублікували текст законопроєкту №3580 «Про внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» щодо удосконалення захисту тварин під час годування» реєстраційні №2802 від 24.01.2020.

Ініціатором його внесення до парламенту став представник депутатської групи «За майбутнє» Антон Яценко. Автор пише, що метою проєкту Закону України є заборона імпорту фуа-гра та наближення законодавства щодо охорони тварин під час годування до законодавства ЄС у відповідності до Угоди про асоціацію, зокрема, логічне завершення процесу заборони виробництва фуа-гра.

У новому тлумачному словнику пишуть, що фуа-гра – це гусяча чи качина печінка, яку штучно збільшують шляхом спеціальної відгодівлі птахів. Страва дуже стара і дорога, за писемними джерелами винахідниками делікатесу стали стародавні єгиптяни більше ніж 4000 років тому.

На сьогодні виробництво цього продукту передбачає особливу технологію: аби гусяча або качина печінка була великою, соковитою і м'якою, птахів примусово годують протягом 20 днів через шлунковий зонд кукурудзяною сумішшю, яка живить печінку.

На думку депутата, «фуа-гра - це продукт насильницького годування птахів задля збільшення їхньої печінки, і на думку вчених, цей дорогий продукт містить потенційну небезпеку для людського здоров’я.

Виробництво фуа-гра вже заборонено у більшості країн ЄС, Ізраїлі, Туреччині, Індії, Великобританії та інших країнах». Яценко далі пише, що Індія першою заборонила даний продукт. Також в останні десятиліття, у зв'язку зі стурбованістю споживачів і активністю захисників тварин, 17 європейських країн схвалили закон про заборону виробництва даного делікатесу. Не можна скуштувати продукт і у Нью-Йорку.

Законопроєктом пропонується внести зміни до частини першої статті 17 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» доповнивши її положеннями про заборону імпорту фуа-гра (жирної гусячої або качиної печінки, яку штучно збільшено коштом насильного годування тварин).