Асфальт біля Рівненської дитячої стоматологічної поліклініки, що на вулиці Марка Вовчка, провалився наприкінці минулого тижня.

 Наприкінці минулого тижня на вулиці Марка Вовчка у Рівному просів асфальт. Працівники аварійної бригади, яка виїхала на місце, огородили і розкопали проблемну ділянку. І вже кілька днів її не заривають. Кажуть, що вимушені чекати через погоду.

- У четвер нам надійшла заявка, що на вулиці Марка Вовчка сталося просідання асфальту. Ми огородили місце і ліквідували порив. Втім, на цій ділянці є ще кілька проблемних місць, які не сьогодні – завтра можуть «порватися». Тому було прийнято рішення повністю замінити 30 метрів зношеної труби. До робіт приступимо одразу, щойно дозволять погодні умови. Не виключено, що це буде вже завтра. Тим більше, що маємо для цього усі необхідні матеріали та техніку. А тим часом, щоб мешканці прилеглих будинків не відчували незручностей, відновили роботу каналізаційної мережі у тимчасовому режимі, - пояснив головний інженер «Рівне облводоканалу» Андрій Грухаль.

Читайте також: Бібліотека на Лебединці матиме оновлену літню терасу