прокуратура Рівненської області
Служба безпеки України викрила посадовців Головного Управління Державної податкової служби у Рівненській області на систематичному отриманні хабарів від власників точок продажу алкогольних напоїв.

За попередніми даними слідства, протиправну схему створили співробітники Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів. Податківці вимагали від місцевих приватних підприємців, які займаються продажом алкоголю, плату за нестворення штучних перешкод у веденні бізнесу.

Вартість такого «абонемента» щомісяця становила $150 з кожної торговельної точки. Гроші збирали кожні 4 місяці. За цей період кожен із 16 районів області сплачував у середньому понад півмільйона гривень. Днями у місті Дубровиця правоохоронці затримали у головного державного ревізора-інспектора податкової під час отримання $600 хабара у гривневому еквіваленті. В автомобілі посадовця виявлено ще майже $2 тисячі у різних валютах.

Триває досудове слідство. Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності інших посадовців Управління, задіяних у корупційній схемі.

Читайте також: Хворі на коронавірус військові із Рівне нського полігону мають задовільний стан