До Міжнародного дня захисту дітей Острозький історико-культурний заповідник влаштує онлайн-презентацію дитячих програм, які будуть діяти впродовж 2020 року.

Початок у понеділок, 1 червня, о 15.00 на сторінці Фейсбук.

Зокрема, глядачам розкажуть про інтерактивну квест-екскурсію «В пошуках скарбів князів Острозьких». Так, передбачається, що під час екскурсії відвідувачі дізнаються історію Замкової гори, особливості її пам’яток та легенди. Загадки та завдання у квесті для команд однакові, але розташовані в різному порядку.

Роздинкою онлайн-трансляції стане презентація малоформатного видання для дітей «Книги про книги й музей в Острозі». У виданні вміщений простий та зрозумілий текст для дітей, розмальовка, вправа 10 відмінностей, з’єднання точок у малюнок та інше.

Наступна програма, яка буде діяти цього року – «Монетний двір». Це інтерактивна програма для школярів на тему монет, яка триватиме у місцевому музеї нумізматики. Діти матимуть нагоду оглянути колекцію грошей музею та доторкнутися до монет вміщених у дерев’яні планшетки.

Окрім цього глядачів ознайомлять із грою «Велика загадка зимових канікул в Острозькому замку» та програмами, які пов’язані зі шкільним курсом історії України.

Читайте також: 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей