Такий проєкт для участі у громадському бюджеті зареєстрував Сергій Ющишин.

Марковані бігові маршрути Рівного – це оновлення вже наявних у Парку Шевченка, а також розробка та нанесення нових бігових трас у Гідропарку, Парку «Хімік», на Пагорбі Слави та інших локаціях міста. Після створення 4-5 маркованих бігових маршрутів Рівного, із цими трасами буде створена Бігова Google-карта міста.

Марковані бігові маршрути Рівного – це проект, мета якого поліпшити бігову та велоінфраструктуру Рівного. Мова про оновлення вже наявних у рівненському Парку Шевченка маршрутів, довжиною 920 та 2060 метрів. У червні 2016 року ці траси були розроблені та створені за власний ресурс командою ентузіастів Rivne Running Club. За 3 роки майже всі нанесення на асфальтовому покритті вже стерті і не помітні людському оку.

Відповідно, всі раніше проміряні розмітки потрібно оновити фарбою, а в деяких місцях – додати нові.

Крім того, проект передбачає створення щонайменше ще 4-х нових трас. Вони мають бути розроблені та нанесені у рівненському Гідропарку – 2 траси, довжиною орієнтовно 750 м та 2350 м. Також нові маршрути мають з’явитися на Пагорбі Слави, у парку «Хімік» (Ювілейний) та, у разі залишку коштів, на мікрорайоні «Північний».

За підсумками проекту планується створення онлайн карти бігових маршрутів Рівного, яка постійно буде оновлюватися.

Проект має на меті створити максимально сприятливі умови для заняття рівнян оздоровчим бігом та велопрогулянками.

Бюджет проекту обрахували у 32 тисячі гривень.

Читайте також: У Дядьковичах вирішили на які бажання витратити 300 тисяч