На Рівненщині працюють мобільні групи, що контролюють дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.

До них входять представники поліції, ДСНС, Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки та органів місцевого самоврядування.

Щоденно до роботи залучається 20-22 групи, якими здійснюється 30-35 рейдів.

Загалом на сьогодні зареєстровано майже 2930 повідомлень про порушення встановлених обмежень, складено 181 адміністративний протокол за ст.44-3 КУпАП. Всі документи направлені до суду.

Національною поліцією разом із фахівцями Держпродспоживслужби області перевірено 6167 об'єктів господарювання. За результатами виявлених порушень складено 60 протоколів. За недотримання встановлених вимог в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках складено 10 протоколів за статтею 42 КУпАП, видано 19 приписів.

Читайте також: майже 22 тисячі: скільки хворих на COVID-19 в Україні?

З початку карантину фахівці Держпродспоживслужби області контролюють, як підприємці дезинфікують приміщення та торгують продуктами харчування в фасованому та ізольованому вигляді.

Окрім того, вони дезинфікують транспорт, вокзали, супермаркети, торговельні центри та інші заклади громадського призначення. А також проводять роз’яснювальну роботу стосовно попередження поширення COVID-19.

Публічну безпеку і порядок на вулицях та громадських місцях щодня забезпечують понад 380 працівників поліції, 24 військовослужбовців Нацгвардії України та 16 військовослужбовців Збройних Сил України, у складі 103 автопатрулі, 45 піших та 11 спільних піших патрулів.