Онлайн-брифінг першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна та начальника управління охорони здоров'я Олега Вівсянника щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Долучайтеся до перегляду!

Модерує Олександр Поліщук.

  • Рішення Рокитнівської селищної ради щодо послаблення карантину і відкриття закладів у селищі – неправомірне. Повноваження щодо відновлення діяльності закладів має лише районна комісія ТЕБ та НС. На сьогодні на Рокитнівщині відтерміновано послаблення карантину у зв’язку із приростом захворювання на COVID-19. В районі 66 інфікованих, з них двоє - померли.
  • Спалаху короновірусу в обласному протипухлинному центрі немає. В одному із відділень променевої терапії закладу у пацієнтки, яка проходила курс лікування, були ознаки ГРВІ. Сімейний лікар направив на ПЛР- діагностику, тест позитивний. Пацієнтка перебуває на самоізоляції. Контактним працівникам проведено ПЛР- діагностику, результати негативні. Відділення променевої терапії не працює, натомість послуги надають інші відділення.
  • Відновлення роботи громадського транспорту залежатиме від динаміки захворюваності. Попередньо, міністерство інфраструктури розробило план відновлення регулярного міжміського сполучення у три етапи. Чекаємо офіційного рішення Кабміну.
  • Рівненська ОДА із розумінням ставиться до вимог діячів культури та мистецтва щодо відновлення повноцінної роботи галузі. Проте наголошуємо, що пріоритетом є здоров’я кожної людини. На сьогодні кількість хворих на COVID-19 не зменшується. 

Читайте також:«Укрзалізниця» розробила план поетапного відновлення приміського сполучення