Попри певні послаблення карантинних заходів, говорити про перемогу над коронавірусом зарано. Тому продовжимо розповіді про те, як громади Рівненщини протистоять пандемії.

Педагогічний колектив комунального закладу «Удрицький НВК» Миляцької ОТГ перерахував свій одноденний заробіток на придбання найнеобхідніших для протидії коронавірусу матеріалів.

Як повідомляє сайт громади, за ці кошти придбано сертифіковані деззасоби, чотири захисні костюми багаторазового та одноразового призначення, одноразові захисні маски, медичні шапочки, респіратори, два портативних пальчикових пульсоксиметри тощо.

Засоби захисту передані медичним працівникам ФАПів сіл Удрицьк та Хочин й медичного пункту Удрицького НВК.

Раніше за кошти профспілки було придбано багаторазові захисні маски для працівників шкільного та дошкільного підрозділів НВК, а кожному працівникові видані деззособи «Бланідас» для санітарної обробки різноманітних поверхонь у навчальному закладі та в побуті.

Гощанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівне нській області від Гощанської селищної ради вдруге отримав 30 захисних масок індивідуального захисту для суб’єктів пробації та 10 захисних масок індивідуального захисту для персоналу пробації.

Окрім цього, партнери пробації Гощанська центральна районна лікарня надала інформаційні буклети про попередження зараження короновірусом, для розміщення у приміщенні сектору пробації.

Медикам Привільненської ОТГ передали захисні екрани, котрі будуть передані усім ФАПам громади. Тож у громаді щиро дякують волонтерам Вікторії Шинкаренко та Тетяні Воронцовій та усій волонтерській команді.

Завдяки БО "Серце дітям України" медичні заклади Шпанівської сільської ради отримали допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту (медичні халати, бахіли, шапочки та респіратори).

Читайте також: Культурний карантин: ОТГ на Рівне нщині запустило онлайн конкурс талантів