![](/pics2/2005/i113544.jpg?1589018611)
Нагадаємо, що сьомого травня смертельний удар ножем у груди 54-річній жительці села Липки завдав 74-річний співмешканець.
Зловмисника затримали на місці події. Відповідно до освідування він був тверезий. У рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, слідчі Гощанського відділення поліції повідомили 74-річному зловмиснику про підозру. Тепер він проведе у слідчому ізоляторі найближчі два місяці.
Підозрюваному за скоєне загрожує від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.