фото ілюстративне
Зокрема, дозволена діяльність стоматологій, салонів краси та перукарень, закладів побутового обслуговування, адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів.

Зокрема, з 11 травня дозволяється:

  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;
  • відвідування дитячих та спортивних майданчиків на вулиці;
  • діяльність закладів громадського харчування на винос (за умови, що об'єкт є оператором ринку харчових продуктів);
  • діяльність літніх майданчиків просто неба в закладах громадського харчування;
  • торгівля непродовольчими товарами в магазинах (зокрема, тих, що розташовані в ТРЦ);
  • діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників (приймання відвідувачів за рішенням власника).


Також дозволена діяльність стоматологічних кабінетів, салонів краси та перукарень, закладів побутового обслуговування, адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів.

Водночас дозволяється діяльність підприємств, які працюють у сфері ЗМІ, та здійснення кіно- та відеозйомок, репетицій в театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах (до 50 осіб та без глядачів).

Крім того, дозволяється з 11 травня тренування спортсменів національних збірних команд. Робота відповідних закладів буде дозволена при дотриманні маскового режиму, соціального дистанціювання, регулярної дезінфекції, дотримання протиепідемічних заходів. Про зміни в режимі карантину з 11 травня проінформував прем'єр Денис Шмигаль, повідомляє УНІАН.

Читайте також: На Рівне нщині підтверджено 32 нових випадки захворювання на COVID-19