фото ілюстративне
За останню добу в області виявлено 17 хворих на коронавірус. Із 200 ПЛР-тестованих жителів Рівненщини хворобу виявили лише у 9% випадків.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

«На Рівненщині зафіксовано низький відсоток виявлених хворих на коронавірус. За минулих 4 доби такі показники були на рівні 20% із 150-200 оброблених зразків», - відзначив Сергій Подолін.

Позитивна динаміка за останню добу зафіксована і на всеукраїнському рівні. 4 травня в Україні зафіксований рекордно низький відсоток людей, які захворіли на СOVID-19, відносно загальної кількості активних хворих – 3,5%. Також зафіксоване рекордне співвідношення пацієнтів, які одужали, до нових хворих: за добу видужали 256 людей, а заражень виявили 366.

«Дуже позитивна тенденція. Завдяки старанному дотриманню карантину Україні вдалося оминути найстрашніші сценарії. Як ми й передбачали, позитивні тенденції епідемії почалися за тиждень до послаблення карантину. В останні дні дуже важливо ретельно дотримуватися обмежувальних заходів, щоб якомога безпечніше розпочати вихід з карантину», – сказав Володимир Зеленський.

Водночас Міністерство охорони здоров’я фіксує збільшення кількості випадків безсимптомного перебігу хвороби, що підвищує загрозу поширення СOVID-19. А тому потрібно дотримуватися обмежувальних заходів і надалі.

Читайте також: Церква стала причиною спалаху коронавірусу у Зорі