Вчора, 1 травня, на Рівненщині запрацювало 6 ринків – 3 з них в обласному центрі («Центральний», «Андріївський», «Дикий», ще 3 в містах – у Вараші («Центральний»), міні-ринок у Здолбунові та у Корці.

«Вчора був перший день, коли ринки могли працювати у період карантину, тобто фактично він був підготовчим. Люди мають налаштуватися і звикнути до таких умов, як продавці, так і покупці. Адже усе це задля безпеки, не можна нехтувати карантинними обмеженнями. Люди в масках, більшість ще й в рукавичках. Працівники ринку проводять температурний скринінг та слідкують за дотриманням дистанції», - розповідає начальник ГУ Держпродспоживслужби в Рівне нській області Володимир Лазарчук.

 

За порядок на ринку відповідають визначені особи самого ринку, які працюють там. Проте за дотриманням усіх необхідних вимог слідкують ще й працівники держпродспоживслужби. Це по два спеціалісти на кожному ринку області, вони перебувають там з початку робочого дня і аж до завершення.

На вході у ринки для відвідувачів проводять температурний скринінг, а також у павільйонах встановили полички із дезінфікуючими засобами. Окрім цього розмежували спеціальні екрани, які допомагають відвідувачам дотримуватися необхідної дистанції.

 

Нагадаємо, відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ і НС із 4, 5 та 6 травня розпочнуть роботу відповідно ринки «Сагадачний», «Моріон» та «Ювілейний» у Рівному. Є також дозвіл для ринку на вулиці Князя Романа.

У Вараші запрацюють два ринки на вулицях Ювілейній та Енергетиків.

У Здолбунові – агроринок на вулиці Заводській.

М'ясо-молочний павільйон на вулиці Некрасова запрацює також у Сарнах.

Відновить роботу ще один ринок у Корці на вулиці Київській.

Читайте також: У Вараші горів ринок та відділення "Нової пошти"