На трьох контрольно-пропускних пунктах, які встановлені через спалах коронавірусу у селі Зоря Рівненського району чергують рятувальники, поліцейські, медики та нацгвардійці.

Вони проводять температурний скринінг та інформаційно-роз’яснювальну роботу. Також на постах дезінфікують транспорті засоби, які доставляють продукти харчування та ліки, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в Рівненскій області.

Десять інших в’їздів та виїздів з населеного пункту наразі заблоковано.

Окрім того, у населеному пункті посилено й інші карантинні обмеження. Так, на місцевих дорогах рух транспорту обмежено, крім спеціального та визначеного.

З 20.00 до 8.00 в межах населеного пункту заборонено пересування громадян і рух транспорту. Рекомендовано об’їзд населеного пункту, у разі неможливості буде забезпечено транзит без зупинок через село.

Нагадаємо, кількість хворих на Covid-19 у населеному пункті становить близько 30 осіб. Чотири людини госпіталізовані, у 24-х – легкий або середній стан важкості. Саме тому на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ та НС вирішено посилити карантин в селі.

Читайте також: Не лише технікою, а й руками: у Клесові дезинфікують зупинки