Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.
Уроки можна буде переглядати у вівторок та четвер, з 09:00 до 10:00 на телеканалах:
1-й клас – «Піксель»;
2-й клас – UA: Перший;
3-й клас – UA: Культура;
4-й клас – «ПлюсПлюс».
Онлайн-версії занять будуть доступні на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України. Уроки перекладатимуть жестовою мовою.
«Основна мета проекту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до Інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком», – зазначила генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніка Селега.
Проект став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проекту «Книга-мандрівка. Україна», громадської спілки «Освіторія», а також понад 20 педагогів, що зголосилися стати вчителями для всієї країни. Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.
Читайте також:Стартував четвертий тиждень Всеукраїнської школи онлайн