В час коронавірусної інфекції COVID-19 в зоні особливої небезпеки перебувають наші медпрацівники, які безпосередньо контактують з тяжкохворими пацієнтами. Тому, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, в класі Недільної школи Свято-Покровського собору запрацювала майстерня з пошиття захисних костюмів для наших медиків.

Вчителі, батьки учнів та випускники школи, серед яких вже є і дипломовані фахівці швейного мистецтва, залюбки долучилися до благої справи з виготовлення засобів індивідуального захисту для працівників медичної сфери, а саме, кроїли та шили фартухи та нарукавники. До праці долучилися і наші прихожани, які по домівках шили і допомагали перевозити готові вироби.

В загальному обсязі було виготовлено 500 цільнокройних фартухів та пошито 1140 нарукавників для наших медпрацівників, які священнослужителі нашого собору доставили в лікарні міста.

- Хочеться подякувати всім, хто долучився до жертовної праці, а особливо подякувати генеральному директорові Рівненської фабрики нетканих матеріалів Василю Мосійчуку та члену Наглядової Ради Богдану Гапяку за безкоштовне надання 250 метрів тканини для пошиття нарукавників, - каже завідувачка недільної школи Мирослава Хоміцька.

Хай захисні костюми допомагають у нелегкій праці нашим медикам, а всіх нас береже Господь.

Читайте також: Як громади Рівненщини дбають про медиків