Поліцейські Рівненської області взяли участь у робочій зустрічі з протидії домашньому насильству. Учасниками розроблено план спільних дій.

Сьогодні, 24 квітня, у Рівному з метою налагодження комунікації та співпраці у боротьбі з протидії домашньому насильству, відбулась робоча зустріч представників громадських організацій, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, а також співробітників Управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області.

«Працівниками поліції здійснюється щоденний контроль за дотриманням умов термінових заборонних приписів, посилюється робота з проведення комплексу превентивних заходів з кривдниками в умовах карантину, — підкреслив старший інспектор з особливих доручень управління превентивної діяльності поліції Рівненщини Олег Шандрук. — Відтак, вдалося уникнути різкого підвищення повідомлень про домашнє насильство під час карантину. — Крім того, поліцейські розповсюджують листівки із детальною інформацією про порядок дій, у разі виникнення подібних ситуацій».

 

Із часу запровадження обмежувальних карантинних заходів, починаючи із 12 березня і до 23 квітня, до підрозділів поліції області надійшло 535 повідомлень про вчинення домашнього насильства. За результатами перевірки працівники поліції відносно порушників склали 452 адмінпротоколи, тоді як за аналогічний період торік — 429.

За результатами робочої зустрічі розроблено план першочергових заходів з протидії домашньому насильству в умовах карантину, який буде затверджений найближчим часом.

Відділ комунікації поліції Рівненської області