З 21 квітня 13 спеціальних рейсів курсуватимуть по області для довезення медичних працівників до місця роботи.

Такі напрями розроблено, щоб довозити медичний персонал, який проживає не в Рівному, до місця роботи. Управління інфраструктури та промисловості Рівне нської ОДА спільно із Нацполіцією та управлінням Укртрансбезпеки напрацювали алгоритм спеціальних перевезень, зокрема щодо розробки схем, маршрутів та графіків руху.

Так, Рівне нська обласна клінічна та Рівне нська міська лікарні заключили договори з перевізниками та отримали погодження від Нацполіції для перевезення працівників по 13 напрямкам.

Як розповів начальник управлінням інфраструктури та промисловості Рівне нської ОДА Федір Мисюра, такі маршрути курсуватимуть з Костополя, Здолбунова, Млинова та Дубна. Жителів смт Тучина, Гощі, Квасилова, Клеваня, а також сіл Решуцьк, Здовбиця, Хотинь, Тайкури та Бармаки також довозитимуть спецрейсами.

***

Рейси із Костополя, Дубна, Гощі та Млинова будуть повертатися зранку, адже медичний персонал, який проживає в даних населених пунктах в основному працює позмінно.

Решта маршрутів повертатимуться ввечері.

Також у зв’язку з великим пасажиропотоком пасажирів, рейси із Тайкурів та Квасилова будуть привозити та завозити медиків зранку о 9 годині, а потім повертатимуться, щоб завезти ще о п’ятій, після закінчення робочого дня.

Скористатися даними маршрутами зможуть працівників усіх ПМСД.

Кількість медиків має відповідати кількості сидячих місць у транспорті.

Транспортні засоби, які будуть здійснювати дані перевезення, матимуть інформаційну табличку червоними літерами на білому фоні: « Регулярні спеціальні перевезення. Підвіз медпрацівників».

Перед посадкою у транспортний засіб, медики повинні пред’явити службове посвідчення, видане лікарнею, а також мати індивідуальні засоби захисту (маску та рукавички).

Читайте також: під час карантину Рівне нщина зекономила 21,4 мільйони гривень