Тепер для реєстрації в центрі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю достатньо лише заяви.

Громадянину потрібно заповнити тільки дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Бланки заяв можна завантажити за посиланнями: https://is.gd/6wW4ph та https://www.dcz.gov.ua/node/3248 . Заяви можна подати в два способи: на електронну пошту центру зайнятості, де зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Для подачі заяви електронною поштою:

1) Заповнити заяви власноруч за зразком, сфотографувати або відсканувати їх. Далі – надіслати на email центру зайнятості, де планується перебування на обліку. Важливо! У темі листа зазначити прізвище, ім’я, по батькові. Знайти електронні скриньки центрів зайнятості/філій у Рівненській області можна за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/adresy-centriv-zaynyatosti-rivnenskoyi-oblasti

2) Якщо є технічна можливість завантажити заяву, роздрукувати та заповнити її, то треба також її підписати власноруч, відсканувати (чи сфотографувати) і надіслати на email центру зайнятості. Так само вказати у темі листа прізвище, ім’я, по батькові та чекати повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Для подачі заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості:

1) Завантажити заяви вдома, роздрукувати та заповнити їх, скласти їх у конверт або з’єднати в інший зручний спосіб. Покласти конверт із заявами в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня);

2) заповнити заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв знадобляться паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, потрібно взяти документи з собою. Так само покласти конверт із заявами в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня). Чекати повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Нагадаємо, впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості необхідно буде подати оригінали документів.

Читайте також: Розпочинається другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн