Пожежі у природних екосистемах області не припиняються. Лише за суботу вогнеборцям Рівненщини довелося гасити шість таких пожеж.

Так, 11 квітня загорілися:

  • торфополя площею 1,8га. в урочищі Городище Локницької ОТГ Зарічненського району;
  • суха трава та чагарники площею 0,8 га у с. Гориничі в урочищі «Раковищі» Зарічненського району;
  • суха трава та чагарники площею 0,7 га хуторі Озірці, Ремчицької сільської ради Сарненського району;
  • суха трава на відкритій території площею 0,1га у м. Рівне на провулку Шпанівський;
  • суха трава та чагарники на відкритій території площею 0,5 га. поблизу с. Білівські Хутори Бронницької сільської ради Рівненського району;
  • суха трава та чагарники на відкритій території площею 0,3 га. У с. Студянка Смизької ОТГ Дубенського району.

Також, у неділю 42 працівники ДСНС з Рівного, Корця та Гощі гасили пожежу кількох секцій господарської будівлі Свято-Успенського чоловічого монастиря у селі Липки Гощанського району. Сам монастир вогнем не пошкоджено.

Рятувальники ГУ ДСНС у Рівненській області вкотре закликають – НЕ випалюйте суху траву, стерню та сміття на присадибних ділянках, НЕ розводьте відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також НЕ залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

При пожежі дзвоніть на спецлінію "101" або "112".

Нагадуємо, в області заборонено відвідувати лісові масиви, зони відпочинку на території держлісфонду. Відповідне розпорядження видав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Також Уряд планує збільшити штрафи за самовільне випалювання рослинності з 85 гривень до 6 тисяч гривень. Вже підготовлено відповідний законопроект. 

Читайте ще: правоохоронці проводять додатковий огляд монастиря у селі Липки