Фото Валенин Ляхов
Вже завтра, 12 квітня, християни західного обряду відзначатимуть Великдень. Щоправда карантинні обмеження змішують вірян та священослужителів внести корективи у звичне святкування.

Так, до прикладу, відвідати Великодню службу віряни не зможуть. За словами настоятеля Римо-католицького собору святих апостолів Петра і Павла у Рівному отця Владислава Чайки, дотримуючись правил карантину, у храмі зможуть перебувати не більше 10 осіб - ті, хто перебуватиме біля вівтаря.

- Наші віряни добре знають, що зараз такий час, коли краще побути вдома. Мусимо приймати такі обставини, які є. Йдемо своїм шляхом, який дозволяє ситуація. А саме здійсюватимемо все те ж, що і за звичних умов, але онлайн.

Так само в онлайн-режимі здійснюватиметься і освячення їжі.

- Не потрібно приходити для освяченя їжі до храму, бо ми такого не будемо робити. Наші прихожани бачили тексти, як це робити. Батько, або хто старший в домі, самостійно будуть це робити. Тож у скрутний час будемо відновлювати домашню церкву, - каже отець Владислав.

Розпочнеться Великоднє богослужіння у костелі Святих апостолів Петра і Павла 12 квітня об 11 годині.

Його трансляція буде здійснюватись на ютуб-каналі костелу, а також в ефірі телеканалу "Рівне 1" та на сторінці "Телеканал "Рівне 1" у соціальній мережі Facebook.

Читайте також: Як освячуватимуть вербу та пасочки на Рівне нщині ?