Пропонуємо рівнянам кілька топових ідей, які допоможуть зробити ваші писанки неймовірно гарними.

 1. За допомогою тонких стрічок та двостороннього скотчу

Беремо різнокольорові тонкі стрічки й невеличкі шматочки двостороннього скотча. Яйця варимо, можна пофарбувати, а можна і не фарбувати, залишивши просто білими. Стрічкою перев‘язуємо яйця, закріпивши стрічку за допомогою двостороннього скотча. Усе, готово. Якщо взяти багато різнокольорових стрічок та прикрасити ними білі яйця, вийде дуже красиво.

2. Прикрашаємо яйця за допомогою цукру

Що робимо: беремо 1 стакан сахарної пудри і розмішуємо його з невеликою кількістю води до утворення густої однорідної маси. Потім цією масою за допомогою кондитерського шприца розмальовуємо зварені в цибулинні чи пофарбовані будь-яким іншим фарбником яйця, поставивши їх у підставки. Потім нехай вони просохнуть. Усе, краса готова.

3. За допомогою різнокольорової фольги

Найпростіший метод прикрасити яйця до Великодня. Беремо фольгу, можна пошукати різнокольорову, загортаємо в неї зварені яйця.

4. За допомогою дитячих штампиків

Щоб прикрасити яйця, купуємо штампики для малювання (зазвичай є в будь-якому дитячому чи канцелярському магазині) и акрилові фарби, хоча можна спробувати і гуашшю. На білі яйця наносимо малюнок за допомогою штампиків. Просто и весело.

5. За допомогою двостороннього скотча і картону чи фетру

Спосіб дещо складний, але й результат порадує. Беремо кольоровий картон, вирізаємо із нього вушка, ручки, ніжки, залежно від того, кого "робимо". Прикріпляємо "частини тіла" до яйця за допомогою двостороннього скотча. Можна перев‘язати яйце стрічкою. Потім малюємо "обличчя". Усе, веселе великоднє яйце готово.

6. Фарбування за допомогою ниток

Хто б міг подумати, що нитки муліне можуть допомогти в створенні яскравих візерунків на яйці. Все дуже просто: просто намотай нитки різних кольорів на сире і ретельно вимите яйце. Звари його до стану "круто" (10 - 15 хв). При цьому опускай в каструлю яйце кімнатної температури, щоб воно не тріснуло, і додай у воду 1,5 ч.ложки солі - на випадок якщо яйце все ж трісне, білок не випаде назовні.

7. За допомогою воскових олівців

Воскові олівці - це дуже хороший і безпечний спосіб зробити яйця по-справжньому святковими. Однак малювати ними потрібно по гарячому, щойно звареного яйця, тому для дітей дошкільного віку це заняття не підійде. Сенс в тому, щоб воскові олівці плавилися про гарячу поверхню яйця і залишали химерні переливи барв. Не забудь тільки зручно поставити яйце (на підставку або в темно-зелену кришку), щоб не обпечь руки.
За допомогою наклейки-термоплівки

8. За допомогою наклейки-термоплівки

Всі ми добре знаємо наші старі улюблені наклейки, якими захоплювалися ще в дитинстві. Наклейки хороші тим, що ними можна заклеїти тріщину в яйці. Однак такі яйця менше зберігаються, ніж, скажімо, пофарбовані цибулевим лушпинням. Просто відвари яйця, остудити, одягни наклейку та ситом знову опусти в киплячу воду лише на кілька секунд. Коли термооснова "обійме" яйце вгорі і внизу - діставай і викладай на стіл!

9. За допомогою техніки декупаж

Перекладати картинки на яйце можна не тільки з тканини, але і з яскравих, оригінальних серветок. Потрібно тільки згадати про те, що існує декупаж, і скористатися ним досить просто. Для початку візьми серветку і вибери, який саме фрагмент хочеш перенести на яйце. Вирви його руками і зніми верхній шар серветки. Після цього приготуй желатиновий клей, адже ПВА використовувати для яєць заборонено! Приклади шматочок серветки на крашанку і зверху повапни теплим клеєм за допомогою кисті від центру до країв. Нехай яйце висохне, після чого знімай серветку.

10. За допомогою трафаретів

Що може бути ще традиційніше, ніж трафарет? Вибери трафаретний малюнок, переведи його на кальку - дуже тонкий папір. Виріж паперову фігурку і змочи її водою. Приклади папірець до яйця та закрепи панчохою або марлею. Якщо ти хочеш варити в лушпинны выд цибулі - яйце має бути сирим. Якщо хочеш скористатися барвниками - попередньо звари яйце "круто". Коли звариш - знімай панчоху і трафарет. Зображення на яйці залишиться білим (або якого кольору було яйце).

Джерело

Читайте також: Чи збільшать кількість громадського транспорту на Великодні свята у Рівному?