Станом на вечір 10 квітня, на Рівненщині підтверджено 14 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це 5 мешканців з Рівного, 4 - з Радивилова, 4 - з Дубенського району (3 - м.Дубно і 1 з с.Тараканів).

А також хворий з с. Великий Олексин Рівненського району.

Вік інфікованих - від 2 до 60 років.

Щодо всіх проводиться епідрозслідування з визначення джерел інфікування. Сьогодні на перевірці було 34 ПЛР-тести. Всього на Рівненщині - 99 виявлених випадків захворювання на COVID-19.

Сьогодні провів онлайн селектор за участю голів РДА і головних лікарів ЦРЛ, а також обласної клінічної та Рівненської міської лікарень. Основне питання наради - забезпечення медиків засобами захисту. Головні лікарі базових для covid-пацієнтів медзакладів проінформували - мають запас засобів захисту на тиждень вперед. Управління охорони здоров'я і штаб мають поповнити запаси медустанов та доукомплектувати їх необхідним. Перевіряємо Рівненських медиків на COVID-19 за допомогою ПЛР-тестів.

Такі обстеження проходитимуть в три черги:

1. Медики, які мають прояви гострих респіраторних хвороб.

2. Лікарі, які найближче контактують з колом хворих на COVID-19.

3. Медики, які контактували з медперсоналом, що лікують хворих на коронавірус і члени родин лікарів, які мають прояви ГРЗ.

Сьогодні в Рівненській обласній лікарні уже провели 53 швидких тести для працівників реанімації, травматології та лабораторії, які перебувають на зміні. Усі результати - негативні.

З понеділка продовжать тестувати й інших медиків. Дякую усім лікарям за мужність, терпіння і професіоналізм! Наші лікарі працюють для того, щоб ми залишалися вдома!

Повідомляє голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль. 

Читайте також: В Збройних силах України зареєстровано 7 хворих на коронавірус