РОДА
Перший заступник голови Рівненської ОДА разом із в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА проінспектували Рівненську обласну клінічну лікарню, щоб перевірити наявність засобів захисту для медичного персоналу.

Персонал повністю забезпечений засобами індивідуального захисту, які видаються у кожному відділенні. По закінченню зміни використаний працівниками одноразовий одяг замочується у спеціальному розчині та утилізується. Засобами дезінфекції лікарня теж повністю забезпечена.

«До облдержадміністрації з різних джерел надходить інформація про проблеми із забезпеченням захисту для працівників Рівненської обласної лікарні. За дорученням голови ОДА Віталія Коваля ми провели інспекцію. Оглянувши різні відділення закладу, поспілкувавшись із персоналом, ми зрозуміли, що такої проблеми не існує. Наразі актуальною є проблема з доїздом медичних працівників на роботу, яку ми вирішуємо», - розповідає Сергій Подолін.

Крім цього, постійно йдуть надходження нових партій засобів захисту та дезінфекції в установу, адже важливою є безпека медиків. До того ж вирішується питання про підвищення заробітної плати лікарям у цьому закладі.

«Засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих у лікарні є достатньо. Зокрема, є понад 10 тисяч масок, 3 200 халатів, 15 000 рукавичок, 400 щитків, 220 комбінезонів, 210 окулярів. Ми отримуємо їх не тільки за державні кошти, а також від благодійників. Разом з тим, звертаюся до всіх! Не розповсюджуйте неправдиву інформацію, а підтримуйте медиків. Адже тільки разом ми подолаємо пандемію», - наголосив головний лікар Рівненської обласної лікарні Іван Зима.


Читайте також: В Рівненській області очікують результатів на коронавірус 61 зразок