![](/pics2/2004/i112542.jpg?1586358664)
Головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк повідомив, що медпрацівники у яких діагностували короновірус, завдяки тестам - ознак хвороби не мають. Більш того, офіційного підтвердження даного факту, очільник лікарні ще не отримав. Зараз медики, у яких виявили COVID -19, перебувають вдома без будь яких симптомів. Люди не панікують, але ситуацію розуміють. Тим часом головний лікар повідомив, що замінити персонал є ким. Браку медичних кадрів не мають.
Читайте ще: ще одна смерть на Рівне нщині від коронавірусу