Сьогодні відбувся конкурс. Троє претендентів. Незабаром співбесіда за його результатами, з Віталієм Ковалем.

Рівне нська ОДА оголосила конкурс на посаду начальника управління охорони здоров’я одразу після звільнення з посади Юрія Осіпчука. Відбудеться він сьогодні і складається з трьох етапів. Електронне тестування, ситуативні завдання і співбесіда. Той хто в підсумку отримає найвищий бал - переможець. Однак, очевидно керівництво ОДА скрупульозно підійде при відборі і до особистих якостей претендентів. Адже в час пандемії це неабияк важливе призначення.

Олег Вівсянник. 43 роки. Одружений. має 2 дітей.Вища медична освіта та освіта за фахом “державне управління”. Працював лікарем хірургом, лікарем ультра діагностом, завідувачем відділенням паліативної допомоги. В медицині з 1992 року. Викладав хірургію і згодом отримавши перемогу в конкурсі став заступником Юрія Осіпчука. Відданий чиновник і права рука екс керівника.
Балотувався у 2010 році від партії УДАР до Рівне облради, однак не пройшов. Дружина була приватним підприємцем. Згодом діяльність припинила і працює в Рівне нській обласній клінічній лікарні.

Владислав Сухляк. 36 років. Одружений. має 2 дітей.Вища медична освіта. Також освіта за фахом “державне управління” та юридична освіта. з 2007 року працював лікарем стоматологом. Згодом працював в управлінні охорони здоров’я начальником інформаційно аналітичного центру. з 2012 лікар інспектор з медичного забезпечення в структурі МВС, а згодом помічник начальника з медичного забезпечення. З 2013 року головний лікар Здолбунівської ЦРЛ. Депутат Рівне облради. Безпартійний. Дружина головний лікар Рівне нської обласної стомат. поліклініки.

Юрій Білик. 41 рік. Одружений. Має 2 дітей.Вища медична освіта та вища з менеджемнту й управління. З 2004 року є лікарем хірургом урологом. Працював заступником головного лікаря комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня». З 2018 року працює заступником головного лікаря Рівне нського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктора Поліщука. Депутат Рівне облради від “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Як стало відомо з власних джерел усі претенденти мають високі шанси перемогти. Втім, останнє слова за адміністрацією.