За порушення правил благоустрою території населених пунктів шостого квітня відносно правопорушників поліцейські склали два адміністративні протоколи.

У селі Миляч Дубровицького району вогонь, який охопив кущі та суху траву, вирував неподалік житлових будинків. Пожежу приборкали за допомогою місцевої пожежної команди та пожежного автомобіля Миляцької ОТГ, а відносно 46-річного місцевого жителя поліцейський офіцер громади склав адміністративний протокол.

 

У селі Великий Олексин, що входить до складу Шпанівської ОТГ, поліцейські офіцери громади склали адміністративний протокол відносно 32-річного місцевого жителя, унаслідок протиправних дій якого другого квітня зайнявся очерет за житловими будинками. Пожежу ліквідували.

 

Поліцейські закликають громадян дбати про екологічну безпеку та не порушувати Закон. Про усі виявлені факти одразу повідомляти до поліції та служби з надзвичайних ситуацій.

 

Пам’ятайте: вогонь здатний швидко поширюватися на значні території, створюючи небезпеку для людей, їх майна та навколишнього середовища, повідомляють з відділу комунікації поліції Рівненської області

Читайте також: На Рівненщині чоловік знайшов труп, коли гасив палаючу суху траву