фото ілюстративне
Станом на 19 годину 2 квітня на Рівненщині підтверджено 4 нових випадки захворювання на коронавірус.

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль прозвітував про ситуацію з коронавірусом на Рівненщині.

Три жінки та один чоловік з Сарн та Сарненського району. Усі вони контактували з хворими з села Тинне і перебувають на госпіталізації в Сарненській ЦРЛ.

На сьогодні на Рівненщині офіційно підтверджено 23 випадки захворювання на COVID-19, з яких 3 летальних. З двадцяти хворих в Сарненській ЦРЛ знаходяться 13, у Рівненській міській лікарні - 5. Семеро з них у важкому стані.

"Проінспектував сьогодні Дубенську міську лікарню. Медзаклад визначений одним із 5-ти в області для лікування хворих на коронавірус."

Ще двоє чоловіків з Рівного з легким перебігом хвороби перебувають на самоізоляції вдома. Зазначимо, що у таких випадках госпіталізація не обов’язкова.

"Особисто перевірив інформацію, що лікарня нібито знаходиться в жахливому стані, стіни вкриті грибком і вона непридатна до прийому хворих на COVID-19. Констатую - це неправда."

Дубенська ЦМЛ в разі спалаху коронавірусу може прийняти на лікування близько сотні людей. Нині в медзакладі є 6 апаратів ШВЛ, ще 2 замовлено та очікується доставка. Ліками забезпечені.


Читайте також: Як військовослужбовці Рівненщини боротимуться проти коронавірусу