Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Риби

Риби

2009 рік для Риб обіцяє не дуже багато приємного. На роботі краще не висовуватися, щоб не одержати по носу. Удома теж буде неспокійно. За східним, китайським гороскопом 2009 рік — рік Бика, вельми сімейного звіра. Тому тема дому, сімейних відносин хвилюватиме Риб цілий рік. Добре, якщо у вас міцний шлюб і в сім'ї панує взаєморозуміння. Якщо це не так, то морально готуйтеся навіть до розлучення. Самотні чоловіки та жінки-Риби можуть закохатися і з'їхатися з об'єктом свого кохання, щоб жити під одним дахом.

2009 рік для Риб буде вдалим тільки в тому випадку, якщо ви змиритеся з думкою, що його доведеться пережити в тиші та спокої, подалі від друзів і знайомих. Таємницями і секретами повітря навколо Риб буде просто просочене — і це добре. Не розкривайте ні перед ким всіх своїх карт, якщо бажаєте в наступних роках все-таки добитися успіху і визнання. Мовчання — золото. Амінь.

2009 рік не обіцяє Рибам ні кар'єрних звершень, ні збільшення доходів, ні успіхів в організації бізнесу, ні особливої романтики у стосунках з коханою людиною. АЛЕ. Це рік вашої творчої самореалізації. Ви повинні мобілізувати все свої внутрішні душевні сили, щоб стати кращим/кращою. Напишіть книгу, пісню, намалюйте картину — чим більше, тим краще. Творіть. Не стримуйте свої таланти, навіть якщо самі сумніваєтеся в їхній наявності. Творіть уві сні і наяву, фантазуйте, підстройте реальністю під свій світ марень. Це період Вашого духовного зростання.

У жодному випадку не діліться з оточуючими своїми планами на майбутнє і нікому не показуйте і не давайте читати ваші творіння — вони будуть гідно оцінені дещо пізніше, але не зараз, не цього року. Буде добре, якщо жінки й чоловіки-Риби займуться серйозно своїм здоров'ям. Фітнес, медитація, відвідини спортзалу і ранкові пробіжки — все це повинно стати невід'ємною частиною вашого життя, якщо ви бажаєте уникнути захворювань.

2009 рік — це рік внутрішнього розкриття Риб, ви маритимете наяву, будете мріяти й сумніватися — і це добре. Трохи менше зв'язків із зовнішнім світом, і через рік ви перевернете своє життя на 180 градусів, якщо в рік Бика чоловіки й жінки-Риби почують свій внутрішній голос і рухатимуться туди, куди він кличе, то в майбутньому у вас усе буде добре. Не стійте на місці! Розвивайтеся, але непомітно для оточуючих. Гребіть плавничками під водою щосили, зовні залишаючись холодними і байдужими...

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: