Далеко не всі речі, які є на кухні, ми використовуємо за призначенням. Деякі з них володіють своїми секретами. Пропонуємо вам ознайомитися з кухонними хитрощами, які повинна знати кожна господиня.

Ящик під духовкою

Для чого використовуєте його ви? Напевно, як і багато інших людей, складаєте туди сковорідки, каструльки і інші кухонні прилади. Але насправді, цей ящик призначений для підігрівання страв. Коли духовка нагрівається, в цьому ящику накопичується тепле повітря, тому, щоб страва не охолола, її можна покласти туди.

Ложка для спагеті

Багато господинь з її допомогою просто дістають макарони. Але! всередині такої ложки є отвір, які можна використовувати для визначення порції спагетті.

Отвір у ручці сковороди

На такі дрібні деталі навіть не всі звертають увагу. Виявляється, що це отвір можна використовувати як підставку для лопатки під час приготування страв.

Проріз в обробній дошці

Вона дуже зручна, щоб вішати дошку на гачок. Але, насправді, вона потрібна, щоб обережно пересипати нарізані фрукти і овочі в тарілку.

Великий ніж

Багато господинь не використовують великі ножі, тому що вони незручні. Але є один секретик: якщо покласти зверху вказівний палець і стиснути іншими пальцями ручку, то проблема буде вирішена.

Джерело