Фото ілюстративне
У зоні найбільшого ризику зараження коронавірусом перебувають літні люди. Наразі на Рівненщині проживає 37 тисяч одиноких пенсіонерів і інвалідів.

Так, за результатами аналізу проведеного РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні високого ризику перебувають особи у віці 80+, для яких показник ймовірності захворювання становить 13,5%. Для 70-79-річних - 7,8%.

Саме тому під час карантину такі люди потребують максимальної уваги та турботи, переконані в Департаменті соціального захисту Рівне нської ОДА.

- Відвідуючи людні місця – магазини, аптеки, лікарні – люди пенсійного віку наражаються на небезпеку захворювання. Тому, їм варто уникати місць скупчення. Вони можуть звертатися до соціальних працівників, які подбають про те, щоб люди мали все необхідне – ліки, продукти та своєчасний догляд, - зазначила перша заступниця директора департаменту соцзахисту Рівне нської ОДА Анна Закусілова.

Наразі такі послуги надають 27 територіальних центрів та центрів соціального обслуговування в районах й сільських радах, відділів соціального захисту тощо. Такі установи є й об’єднаних громадах.

ПЕРЕЛІК УСТАНОВ, ЩО НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ, ОДИНОКИМ ТА ОСОБАМ З ІНВАДІДНІСТЮ

Разом з тим, на Рівне нщині закликають й звичайних громадян бути особливо свідомими, проявити максимум уваги та турботи до цієї категорії громадян. Тож, у разі можливості – допомогти своїм знайомим, родичам або сусідам купити необхідні речі, ліки тощо.

Читайте також: Як ховатимуть померлих від коронавірусу