Зупинили чергову спробу заробити на паніці. На Волині СБУ викрила виробництво неякісних дезінфікуючих засобів

Оперативники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави в економічній сфері СБ України спільно з управлінням СБУ у Волинській області зупинили виробництво та продаж по всій території країни фальсифікованих антисептичних препаратів на мільйони гривень.

Читайте також: Як зробити маску та антисептик для рук у домашніх умовах

Ділки налагодили підпільне виробництво лікарського дезінфікуючого засобу відомого бренду. Експерти засвідчили, що нелегально виготовлений лікарський засіб не виконував противірусної дії. Його використання могло заподіяти шкоду життю та здоров’ю населення і призвести до непрогнозованих тяжких наслідків, зокрема пришвидшення поширення вірусних інфекцій.

Затримали вантажівку ділків на виїзді з Луцька з майже тонною контрафактної продукції на суму понад 2 мільйони гривень.

Під час проведення слідчих дій за місцем виробництва фальсифікатів, виявлено велику кількість сировини для виготовлення контрафактних лікарських препаратів, а також гігієнічних засобів відомих європейських брендів, порожню тару, баки, обладнання для розливу.

Наразі слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 204, ч. 2 ст. 199 та ч. 2 ст. 321-1 Кримінального кодексу України. Під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання про арешт вилученого майна, застосування запобіжних заходів щодо затриманих осіб та оголошення їм про підозру.

Читайте також: На Рівненщині все спокійно: захворювання на COVID-19 не діагностовано